Penzion Hepnarova bouda, Horní Malá Úpa, okres Trutnov

Investiční příležitost v podobě ubytování na půvabné roubené chatě v Krkonoších. Klid a pohoda pro vaše hosty, s celkovou kapacitou 30 lůžek, to je nemovitost v Horní Malé Úpě, ležící 15 km od Špindlerova Mlýna, 6 km od města Karpacz a 23 km od Szklarske Poręby a nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi.

Hepnarova Bouda nabízí ubytování v deseti pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je také restaurace a 400 m vzdálený lyžařský vlek. Jsme rodinná chata, kde pro Vás chceme vytvořit místo odpočinku a pohody v srdci KRNAPu pod úpatím Sněžky.

V přízemí boudy Vás zveme k posezení ve společenské místnosti, kde Vám rádi nabídneme místní pivo Krakonoš a občerstvení. Typická krkonošská bouda na samotě u lesa s výhledem na hory. Od boudy je možný výstup přímo na Sněžku. Pomezní boudy - v létě i zimě je odtud možno vystoupit na naši nejvyšší horu Sněžku po krásné a nenáročné cestě podél hranic s Polskem. V centru Malé Úpy naleznete nejvýše položený dřevěný kostel v České republice.
Některé pokoje mají posezení, kde si můžete odpočinout po náročném dni. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou.

Pokoje
Roubenka
Tento apartmán, nacházející se v přízemí, disponuje dvěma pokoji s vlastní koupelnou, TV, jídelním setem, čtyřmi lůžky a jedním spaním na dobové peci, ve které občas zavoní domácí kynuté buchty.

Čtyřlůžkový apartmán
Je situován v přízemí a je jedním ze dvou pokojů, ve kterém je vlastní kuchyňka. Apartmán je rozdělen na dva samostatné pokoje, z nichž v jednom je vlastní koupelna, v druhém kuchyňka. V pokoji se nachází TV a jídelní set.

Apartmán pro 8 osob
Je až pro osm osob a nachází se v prvním patře. Je to největší pokoj celé chaty. Disponuje vlastní plně vybavenou kuchyní, koupelnou, TV a jídelním setem. Apartmán je rozdělen na dvě části.

Dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek
Tento pokoj najdete v prvním patře. Disponuje vlastní koupelnou a TV.

Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi se nachází v prvním patře. Z pokoje je příjemný výhled na krajinu Krkonoš a Černou horu. Disponuje vlastní koupelnou, velkým jídelním setem a TV.

Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžková pokoj s manželskou postelí a přistýlkou je situován v prvním patře. Pokoj disponuje vlastní koupelnou a TV.

Nemovitost je napojena na vlastní studnu (vrt 35 m), elektřinu a odpadní vody jsou svedeny do místní čističky. Vytápění je zajištěno krbovými kamny s výměníkem, doplněno elektrokotlem, v hospůdce kamna, v roubeném apartmánu dobová pec. Každý pokoj má svůj el.boiler, Ostatní prostory disponují dvěma 180 l el.boilery.

Na pozemku je umístěno vlastní parkoviště, v zimě je parkování omezeno na vyhrazených (placených) parkovištích 300 a 500 m od chaty.

Nemovitost prošla v posledních 15 letech celkovou nákladnou rekonstrukcí.
Pokud Vás tedy tato příležitost zaujala, neváhejte, jsem vám plně k dispozici.

32 000 000 Kč
Č.zakázky: 918-180954
Lokalita:
Město: Malá Úpa
Typ objektu: Hotely penziony a restaurace
Druh: hotel
Plocha: -
Užitná plocha: -
Zastavěná plocha: -
Podlahová plocha: -
Plocha pozemku: -
Energetická náročnost:G