Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 605 218 828

Etický kodex

Od roku 1991 se zájemci o nemovitosti setkávají v mnoha městech se sítí realitních kanceláří IDEAL REALITY. Během této doby firma posloužila tisícům klientů, trvale nabízí několik set nemovitostí a zařadila se tak mezi významné realitní kanceláře v České republice. Je řádným členem Asociace realitních kanceláří České republiky a Evropského klubu realitních kanceláří (EKRK).

Etický kodex člena frančízové sítě IDEAL REALITY

  1. Realitní makléř jedná při své činnosti vždy kvalifikovaným způsobem, čestně, v souladu s dobrými mravy.
  2. Realitní makléř volí takové postupy jednání, aby nezneužil svého postavení v neprospěch svého klienta.
  3. Realitní makléř neuvede klienta vědomě v omyl, nezamlčuje žádné skutečnosti týkající se obchodů, které sjednává.
  4. Realitní makléř nesmí bez souhlasu klienta zveřejnit důvěrné informace (běžně nedostupné) klientem poskytnuté, a to ani po ukončení spolupráce.
  5. Realitní makléř je povinen zachovat mlčenlivost vůči třetím osobám o obchodních případech, a to i po jejich ukončení.
  6. Realitní makléř spolupracuje s ostatními realitními makléři, pokud je to v zájmu klienta. Při takové spolupráci realitní makléř realitního makléře úmyslně nepoškodí, respektuje zásady dobré spolupráce, zdvořilosti a kolegiality.
  7. Realitní makléř nerealizuje obchodní nabídky vlastní nebo členů své rodiny (osob blízkých), či vlastní firmy, pokud s touto skutečností klienta neseznámí.
  8. Realitní makléř jedná vždy ve prospěch firmy, kterou reprezentuje.
  9. Realitní makléř si je vědom své odpovědnosti v procesu obchodování s nemovitostmi, a proto se neustále zdokonaluje ve všech oblastech realitní činnosti.