Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 605 218 828

Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul.

DOMY - PRODEJ 940-400056

Chlumec nad Cidlinou

REZERVACE

vč. provize a služeb RK

Kontakt na makléře
Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Chtěli by jste bydlet v novostavbě v dosahu města s veškerou občanskou vybaveností a při tom na polosamotě v klidu a bez sousedů?
Nabízíme k prodeji nový rodinný dům před vnitřním dokončením na okraji Chlumce nad Cidlinou - Palackého ul.
RD je umístěn v mírném JV svahu bývalého sadu s přístupem z místní komunikace mezi Chlumcem n./C a Olešnicí bez přímé okolní zástavby zaručující soukromí a klid. V Chlumci n./C. veškerá občanská vybavenost vč. vlakového a autobusového spojení, nájezd na dálnici D11 2 km, HK-30 km, PRAHA-70 km.

Rodinný dům byl od základů nově vystavěn na místě původního starého RD. Je hotová:
- kompletní hrubá stavba včetně střechy a oken,
- provedeny rozvody elektřiny do krabiček,
- připraveny rozvody odpadů a vody,
- základní přívod k podlahovému vytápění,
- instalovaná krbová vložka s rozvodem na ÚT,
- zateplení krovu minerální vlnou + zateplení podlahy v 1.p. polystyrenem,
- natažena základní omítka s perlinkou,
- instalovaný bojler na TUV + AKU nádrž + příprava na instalaci tepelného čerpadla,
- instalovány konstrukční sádrokartonové profily pro SDK podhledy a příčky
- příprava pro instalaci kuchyňské linky
- příprava pro montáž venkovních okenních rolet

Dispozice domu 6+kk, bez podsklepení, vystavěno tvárnicemi a systémem Porfix, betonová střešní krytina. Napojeno na veřejný vodovod a kanalizaci, přípojka plynu. Na pozemku za domem stará stavba garáže a dřevěná kůlna. Užitná plocha domu 183m2, zastavěná plocha 134m2 (10,1x13,3m).
Možnost převzetí stávající hypotéky s výhodným úrokem (ČS, a.s. z r. 2020) nebo případně další navýšení úvěru na dokončení domu.
Pozemek celkem 889m2.
PENB zatím nezpracován, uvádíme tř. G.

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: 940-400056
Lokalita: Chlumec nad Cidlinou
Město: Chlumec nad Cidlinou
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 6+kk
Garáž: ano
Plyn: plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod
Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.1 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.2 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.3 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.4 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.5 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.6 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.7 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.8 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.9 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.10 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.11 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.12 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.13 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.14 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.15 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.16 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.17 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.18 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.19 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.20 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.21 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.22 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.23 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.24 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.25 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.26 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.27 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.28 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.29 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.29 Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - obrázek č.29
Líbí se vám tato nabídka? Kontakt na makléře Nový RD 6+kk před dokončením v Chlumci n./C. - Palackého ul. - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Jan Landa

Jan Landa
realitní makléř

603 573 129

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů