Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 605 218 828

Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod

 918-180572

Černčice

REZERVACE

-

Kontakt na makléře
Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji vesnický domek v Černčicích s pozemkem o výměře 957 m2, umístěný v klidné lokalitě pouhé 4 km od pláže – Rozkoš – Lhota, 10 km od Babiččina údolí a 4 km od Nového Města nad Metují, ležící v podhůří Orlických hor. Jedná se o krásnou a čistou přírodu v okolí obce. Údolí řeky Metuje nabízí řadu zajímavých výletů pro pěší i cykloturisty. Domek zaujme místem pro milovníky přírody a klidu, přičemž nabízí širokou škálu aktivit od cyklovýletů po pěší túry, stačí vyrazit z domu. Výhodná poloha umožňuje snadný přístup k cyklostezkám a turistickým trasám, čímž poskytuje dokonalou základnu pro víkendové a volnočasové aktivity.

Vesnický domek pochází přibližně z let 1930-40. V minulosti byl částečně přistavěn a v r. 2000 prošel částečnou rekonstrukcí. Byla vybudována koupelna se sprchovým koutem, WC včetně napojení do nově vybudovaný septiku, nová podlaha v pokoji s kk. Dále byl vybudován boční vstup do domu s výškovým vyrovnáním – schody mezi vstupem a ostatními prostory, provedena drenáž okolo půdorysu domu. Domek je zděný, částečně podsklepený, s jedním NP a podkrovím - půdou, kde je možné vybudovat obytnou vestavbu. Možnost stavbu využít i k trvalému bydlení.
Dispozice domu - hlavní vstup, spojovací chodba,vlevo pokoj, naproti pokoj – nyní využíván jako dílna, schodiště do půdního prostoru a do sklepa, vedlejší vstup, vyrovnávací schodiště, chodba, pokoj, koupelna s WC a sprchovým koutem, pokoj s kk a s venkovním schodištěm na zahradu.
IS - napojení na veřejný vodovodní řád, septik, elektřinu, k dispozici studna s užitkovou vodou.

V případě více zájemců, majitel upřednostňuje nejvyšší nabídku.

Podrobné informace

Č.zakázky: 918-180572
Lokalita: Černčice
Město: Černčice
Typ objektu: Chaty a rekreační objekty
Druh: chalupy
Odpad: septik
Elektřina: 220/380
Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.1 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.2 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.3 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.4 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.5 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.6 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.7 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.8 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.9 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.10 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.11 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.12 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.13 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.14 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.15 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.16 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.17 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.18 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.19 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.19 Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - obrázek č.19
Líbí se vám tato nabídka? Kontakt na makléře Prodej vesnického domku Černčice, okres Náchod - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Eva Aulichová

Eva Aulichová
realitní makléř

732 257 957

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů