Cookies management by TermsFeed Generator

Infolinka: +420 605 218 828

RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory.

DOMY - PRODEJ 904-044545

Hradec Králové

6 600 000 Kč

-

Kontakt na makléře
RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - titulní obrázek

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Hradci Králové, v městské části Svobodné Dvory, ul. Fr. Tichého. Dům byl postaven ve 30. letech; je napojen na všechny sítě včetně plynu. Levá část dvojdomku je v klidné ulici, v okolí pouze zástavba rodinných domů. Zastávka MHD 4 min, obchod s potravinami 3 min, Hlavní nádraží HK 1 km, zhruba 1 hod autem na okraj Prahy, 4 km nájezd na D11. Ve Svobodných Dvorech je veškerá občanská vybavenost.
Dispozice :
Sklep - sklad, prádelna - koupelna (cca 31 m2).
Přízemí - 2 pokoje, spíž, WC, veranda, schodiště (cca 48 m2).
Patro - 2 pokoje, kuchyň (cca 44 m2), dále zastřešená terasa.

Vytápění je ústřední plynem. Za domem je patrová garáž s dílnou (cca 25 m2) a udržovaná zahrádka (cca 60 m2), studna s užitkovou vodou. Pozemek celkem : 269 m2.
Dům měl pravidelnou údržbu a je ve slušném stavu odpovídající stáří domu, schopný plně bydlení, volný, okamžitě k nastěhování. Je vhodné počítat s modernizací popř. rekonstrukcí.
Možnost získaní dotace až 1 mil. Kč.
Třída ENB : G

PENB: G

Podrobné informace

Č.zakázky: 904-044545
Lokalita: Svobodné Dvory
Město: Hradec Králové
Typ objektu: Domy a vily
Druh: rodinné
Vnitřní dispozice: 4+1
Balkon: ano
Garáž: ano
Plyn: obecní plynovod
Odpad: veřejná kanalizace
Elektřina: 220/380
Voda: obecní vodovod,studna
RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.1 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.2 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.3 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.4 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.5 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.6 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.7 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.8 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.9 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.10 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.11 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.12 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.13 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.14 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.15 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.16 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.17 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.18 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.19 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.20 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.20 RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - obrázek č.20
Líbí se vám tato nabídka? Kontakt na makléře RD na okraji Hradce Králové, klidná čtvrť Svobodné Dvory. - titulní obrázek

ZAVOLEJTE MI:

Jaroslav Nekola

Jaroslav Nekola
realitní makléř

603 234 176

NEBO NAPIŠTE:

Vaše data jsou v bezpečí. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů